Polyurea sprey fiyatları

Polyurea sprey fiyatları uygulama ve hammadde

Polyurea sprey fiyatları uygulama yapılacak yer ve zemin’e göre değişmektedir.Uygulama tarafımızca günde 500 Mt2 alanı yapabilecek şekilde uygulanmaktadır.Bir çok projede referansı bulunan firmamız bu nacizane ürünü bütün herkezin kullanması ve keşvetmesi için Polyurea sprey su izolasyonu fiyatları nı  düşük kar oranlarıyla siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetinize sunmaktadır.

Polyurea Nedir ?

Polyurea izosiyanat ve sentetik poliol sistemlerin karışımdan tüketilen iki bileşenli bir elastomer yüzey kaplama sistemidir. Sprey ile uygulanabilen hızlı kuruyan bir sistemidir. Ayrıca yüksek performans ve sınırsız uygulama kalınlığı gibi özelliklerinden dolayı çeşitli alanlarda ve yüzeylerde uygulanması mümkündür

.Polyurea iki reaktif bilişenin hacime 1:1 oranda karıştırılması ile oluşan bir elastomerdir. İlk püskürtülebilir polyurealar piyasaya 1990′ ların sonlarında taşınabilir ve ticari açıdan kolay bulunabilir ekipmanlar kullanılarak uygulanabilen çok komponentli kaplama sistemleri olarak çıkmıştır. Kullanılan formülasyon ve uygulamalar sayesinde polyurealari birkaç saniye içinde hammaddenin ürüne ve hizmete dönüştüğü sistemlerdir. Günümüzde Polyurea‘nın çok farklı uygulamaları yüksek basınçlı sprey makineleri ile başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Bu makinelerden beklenen performans komponentleri 160-170 bar basınçlara ve 70-80 derece sıcaklıklara ulaştırabilmesidir.

Polyurea sprey fiyatları nedir ?

Polyurea sprey fiyatları kullanılan polyurea hammaddesi ve uygulanacak  polyurea kalınlığına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Polyurea fiyatlarını ele alırken en önemli hususlardan biri ise uygulama yapılacak zeminin durumudur. Zeminde sarf edilecek tahmini astar , ve polyurea hammaddesini firma olarak hesaplayıp müşterilerimize zemin kaplama ve su yalıtımı uygulama kullandığımız fiyat politikası ile her zaman sizlere uygun polyurea fiyatları ile yani  düşük maaliyetli ve ömür boyu garanti verebilmekteyiz.

Firmamız sizlere Sprey Polyurea kaplama uygulama  taleplerinizde fiyat teklifi hazırlanırken uygulama zeminine, kaç mm kalınlığında polyurea uygulması talep edildiğine daha sonra olarak da uygulama yapılacak alanın toplam metrajını göz önüne alarak sizlere uygun bir teklif hazırlamaktayız. Polyurea zemin kaplama uygulamasında ve polyurea su yalıtımı için müşterilerimiz genellikle 2 yada 3  mm polyurea uygulaması talep edilmektedir. Bu bilgiler hazırlanırken sizlerinde uygulamalarımızı daha iyi anlayabilmesi için sade ve yalın bir bilgi kullanılmıştır.

Yılların bilgi ve birikimiyle istanbul merkez olmak üzere bütün türkiyenin polyurea sprey su yalıtımı ve zemin kaplamaları uygulamalarında hizmetinizdeyiz. Firmamıza sorulan sıkça sorulan sorulardan biride Polyurea Nedir ? olmaktadır. Bu soruya kısaca şu şekilde cevap verilebiliiriz Polyurea izosiyanat ve sentetik poliol sistemlerin karışımdan tüketilen iki bileşenli bir elastomer yüzey kaplama sistemidir. Sprey ile uygulanabilen hızlı koruyan bir yalıtım ve kaplama sistemidir. Ayrıca yüksek performans ve sınırsız uygulama kalınlığı gibi özelliklerinden dolayı çeşitli alanlarda ve yüzeylerde uygulanması mümkündür. Polyurea istanbul firması olarak sizlere hizmet vermekden gurur duyarız.

Polyurea sprey fiyatları
Polyurea sprey fiyatları